Artykuły

Wielu właścicieli pojazdów ciężarowych prędzej czy później napotyka problem związany z naprawą plandek. Często poszukiwanie podmiotów, które naprawiają plandeki ciężarówek, zaczyna się dopiero gdy zgromadziła się spora ilość takich przypadków, lub po jakimś większym uszkodzeniu czy nagłym przypadku. Pomijając już kwestie powodów uszkodzenia plandeki, może to być zwykła nieuwaga, lub złe intencje innej osoby.

Jak wygląda taka naprawa? Po oczyszczeniu powierzchni, oddzielny kawałek materiału pcv, który posłuży za łatkę zostaje walcowany gorącym walcem w miejsce uszkodzenia. Z jednej strony nic trudnego, ale konieczne jest posiadanie zarówno kawałka materiału pcv (czasem dość dużego), jak i gorącego wałka.

 

Jakie są minusy tego sposobu naprawy? 

  • niezbędne jest odpowiednie narzędzie;
  • niezbędny jest kawałek materiału;
  • wygląd będzie zależeć od zbieżności kolorów łatki i plandeki.

 

Zazwyczaj tego typu naprawy są wykonywane przez osoby trzecie, a nie przez firmę transportową lub kierowcę. Należy brać też pod uwagę wysokie koszty naprawy.

Na początku 2019 roku nasza firma zaprezentowała na targach BOOT w Dusseldorfie nowy, innowacyjny produkt Ulow  Płynne PCV, od tego czasu nasz produkt był przedstawiony na różnych targach po obu stronach Atlantyku. Odbiorcami naszego produktu są wędkarze, nurkowie, entuzjaści sportów wodnych, turystyki, podmioty z branży budowlanej i prowadzących  usługi naprawcze. Wszechstronność zastosowania Ulow Płynne PCV wynika z powszechności materiałów polimerowych w produkcji różnorodnego sprzętu, materiały te z kolei były docelowe przy opracowywaniu naszego produktu.

 

Co oferujemy właścicielom firm transportowych jak i samym kierowcom? Wypróbuj nasz produkt jako alternatywę naprawy w warsztacie, wykonaj tę naprawę samodzielnie za pomocą Ulow Płynne PCV. Kolorowe lub przezroczyste, z siatką wzmacniającą lub bez – jesteśmy pewni skuteczności w porównaniu z tradycyjną metodą naprawy. Masa cząsteczkowa Ulow Płynne PCV jest prawie dokładnie taka sama, jak masa cząsteczkowa plandeki, więc przyczepność osiąga maksimum, a najczystsze plastyfikatory przyspieszają proces naprawy.

Wyślemy ci prezent za film lub za zdjęcia naprawy plandeki. Skontaktuj się z nami w dogodny sposób, aby poznać warunki oferty.

 

łatki do pontonu

Ponton jako sprzęt wędkarski posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest wygodny w użyciu, nie sprawia trudności w transporcie i przechowywaniu. Jednakże jest jedna niezaprzeczalna wada – podatność na uszkodzenia mechaniczne. Drewniana łódź jest bardziej odporna na uderzenia i zarysowania, a ponton z PCV może poważnie ucierpieć z banalnie prostego powodu jak. np. ostry ułamek w wodzie.

Jeśli przytrafił Ci się taki pech, nie przejmuj się! Możesz łatwo i szybko uratować sytuację. Potrzebne do tego jest Ulow Płynne PCV, czyli PCV w płynnej postaci. Dzięki temu naprawa pontonu z PCV jest znacznie łatwiejsza, niż przy użyciu klasycznego kleju. Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami i zastosowaniem naszego produktu.

Nasz produkt został specjalnie opracowany do naprawy przedmiotów z PCV, cordury, eko-skóry, neoprenu, trylaminatu oraz wielu innych materiałów. Kluczowym elementem dla efektywności jest zbieżność masy cząsteczkowej płynnego PCV z masą naprawianych materiałów.

Naprawa pontonu za pomocą płynne PCV się w kilku etapach. Po pierwsze, należy oczyścić powierzchnię uszkodzenia poprzez odtłuszczenie (np. acetonem). Następnie aplikujemy warstwę Ulow Płynne PCV, który jednocześnie stapia górną warstwę materiału, a następnie w wyniku procesów chemicznych tworzy nową, trwałą powierzchnię. Ponowne użycie pontonu jest możliwe po 2-4 godz. od aplikacji. Maksymalną wytrzymałość płynna łatka osiąga po 24 godzinach.
(więcej…)

Diving in the mysterious underwater world requires preparation and special equipment; otherwise, you can pay for non-compliance with its harsh laws. What if your favorite wetsuit is damaged and you don’t want to cancel the planned event?

It is much more convenient to repair diving suit at home. Repair of diving suits in specialized services is quite expensive. Restoration will take a lot of time and it is unknown whether the result will suit you. For this reason, it is better to stick up the wetsuit yourself and save time and money.

What damages are most often on diving suits and how to deal with them

Most often, it is scratches, cuts, severed seams and torn pieces of fabric. All these shortcomings are eliminated with specialized adhesives. The disadvantage of such adhesives is that a scar is formed on the reconstructed length of fabric, which can reduce elasticity, thermoregulation, waterproofing and appearance. It seems too many cons, is not it?
(więcej…)

Nasza firma Ulow miała ogromny zaszczyt brać udział w tegorocznej jubileuszowej 50-ej edycji targów Boot Dusseldorf w dniach 18-27 stycznia. W tym roku liczba odwiedzających przekroczyła 25 000 osób. Od pół wieku to wydarzenie łączy wielbicieli sportów wodnych z różnych zakątków świata. Poza tym targi znane są z ogromnego asortymentu, który pozwala na wybór sprzętu według dowolnych upodobań i na dowolny budżet od niedużych komfortowych łodzi do efektownych, ogromnych i  luksusowych jachtów.

Podczas tego wspaniałego wydarzenia mieliśmy przyjemność zaprezentować nową generację płynnego PCV – Ulow Płynne PCV. Zostaliśmy cieple powitani przez odwiedzających, zarówno tych, którzy już nas znają jak i tych, którzy spotkali nas po raz pierwszy. Nasze stoisko znajdowało się w hali DIVING dedykowanej dla pasjonatów nurkowania z całego świata. Oczywiście, nie jest to jedyny segment naszej grupy docelowej na tych targach, ponieważ surferzy, skateboardziści i kajakarze również używają sprzętu z neoprenu i PCV, a czasami też pontony z PVC. Chociaż ciągle podbijamy serca klientów, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z naszą produkcją, to tym razem udało nam się mile zaskoczyć również osoby, które już wcześniej poznały innowacyjność płynnego PCV.  Mamy na to kilka argumentów:

(więcej…)

TOP