Artykuły

Nasza firma Ulow miała ogromny zaszczyt brać udział w tegorocznej jubileuszowej 50-ej edycji targów Boot Dusseldorf w dniach 18-27 stycznia. W tym roku liczba odwiedzających przekroczyła 25 000 osób. Od pół wieku to wydarzenie łączy wielbicieli sportów wodnych z różnych zakątków świata. Poza tym targi znane są z ogromnego asortymentu, który pozwala na wybór sprzętu według dowolnych upodobań i na dowolny budżet od niedużych komfortowych łodzi do efektownych, ogromnych i  luksusowych jachtów.

Podczas tego wspaniałego wydarzenia mieliśmy przyjemność zaprezentować nową generację płynnego PCV – Ulow Płynne PCV. Zostaliśmy cieple powitani przez odwiedzających, zarówno tych, którzy już nas znają jak i tych, którzy spotkali nas po raz pierwszy. Nasze stoisko znajdowało się w hali DIVING dedykowanej dla pasjonatów nurkowania z całego świata. Oczywiście, nie jest to jedyny segment naszej grupy docelowej na tych targach, ponieważ surferzy, skateboardziści i kajakarze również używają sprzętu z neoprenu i PCV, a czasami też pontony z PVC. Chociaż ciągle podbijamy serca klientów, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z naszą produkcją, to tym razem udało nam się mile zaskoczyć również osoby, które już wcześniej poznały innowacyjność płynnego PCV.  Mamy na to kilka argumentów:

(więcej…)

For Fishing Praga 2018

W dniach 15-18 lutego gościliśmy na targach u naszych południowych sąsiadów w Czechach na targach wędkarskich For Fishing. Decyzja o udziale w targach została podjęta na kilka dni przed ich rozpoczęciem, na targach Rybomanii w Poznaniu dzięki rekomendacji i poleceniom naszych czeskich przyjaciół – Martin dziękujemy!

(więcej…)

Rybomania 2018

W dniach 8-11 luty mieliśmy okazję gościć w drugiej z cyklu trzech imprez pod tytułem Rybomania organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Jest to największa impreza wędkarska w Polsce, a zarazem też jedna z największych wystaw w Europie. Ponadto w tym samym czasie odbyły się wystawy z innych branż np. Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex, Myślistwa i Strzelectwa Knieje i Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon.

(więcej…)

Messe Dusseldorf

W dniach 20-28 stycznia w Dusseldorfie odbyły się największe targi sportów wodnych na świecie – Boot. Dla organizatora Messe Dusseldorf była to już 49 edycja targów. Impreza miała miejsce w 16 halach wystawienniczych z udziałem ponad 1900 wystawców z 68 krajów.

(więcej…)

TOP