O NAS

Marka Ulow - to znany pod wieloma nazwami towarowymi po obu stronach Atlantyku synonim łatwej i wysokiej jakości naprawy różnorodnych przedmiotów z PVC, neoprenu, poliuretanu i wielu innych materiałów wykorzystywanych w sporcie, turystyce i rekreacji. Naszą misją jest za pomocą produktów Ulow przedłużyć czas użytkowania przedmiotów masowych z ww. branż, poprzez łatwą i wysokiej jakości naprawę, w celu zmniejszenia ilości odpadów polimerowych, które często nie są odpowiednio utylizowane i przez dziesięciolecia zanieczyszczają środowisko.

        Nasze produkty od 2018 roku są produkowane w twierdzy wschodniej Ukrainy, mieście Charkowie, gdzie pomimo ciężkich warunków kontynuowaliśmy produkcję nawet po rozpoczęciu wojny na pełną skalę z Rosją w lutym 2022 roku.

       Tak jak poprzednio, pozostajemy dobrzy w tym, co robimy. Jesteśmy pewni, że dopóki będą ludzie przyzwoici i odważni, postępu nie zastąpi regres, tak jak nie zmieni się jakość, którą oferujemy naszym konsumentom. Dziękujemy za każdą rzetelną recenzję. Ulow Cię nie zawiedzie.

 

Skontaktuj się z nami

Podziel się opinią o naszej pracy lub zadaj pytanie wysyłając wiadomość poprzez poniższy formularz.

    TOP