O NAS

Ulow Liquid PVC jest stosunkowo nowym produktem na europejskim rynku. Po raz pierwszy zaprezentowano go w Dusseldorfie na targach „BOOT” w 2017 r. Jego historia sięga jednak nieco dalej, gdyż w Ukrainie, Białorusi, Rosji czy Kazachstanie innowacja już od 2 lat aktywnie poszerza grono zadowolonych konsumentów. Swą markę produkt zaczął budować pod nazwą “Płynna Łatka” i od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Popularność Ulow Liquid PVC zdobywał przede wszystkim przez Internet. Zamieszczane na Youtube filmy były oglądane i udostępniane  przez wędkarzy, którzy szukali prostych rozwiązań na pocięte wodery lub przebity ponton.  Płynne PVC stało się dla nich tanim sposobem na uniknięcie wydatków związanych z zakupem nowego sprzętu.

Na czym więc opiera się fenomen Ulow Liquid PVC? Skład produktu został opracowany przez światowej sławy producenta pontonów, który poszukiwał sposobu na szybką i solidną naprawę ewentualnych uszkodzeń w sprzęcie wodnym. Początkowo, substancja miała być wykorzystywana na własny użytek, jednak w miarę rozwoju i wzrostu zainteresowania ze strony konsumentów, producent we współpracy z niemieckimi technologami postanowili poszerzyć zakres swojej działalności.

Pierwsza partia Ulow Liquid PVC przeznaczona była do remontu przedmiotów zrobionych jedynie z PVC. W wyniku kolejnych badań, naukowcy nieco ulepszyli recepturę substancji, dzięki czemu dziś możemy ją wykorzystać również do naprawy sprzętów z neoprenu i poliestru takich jak żagle, pianki do nurkowania czy inne gadżety używane w sportach wodnych.

Tak właśnie zaczęła się nasza historia. Historia sukcesu Ulow Liquid PVC.

 

Skontaktuj się z nami

Podziel się opinią o naszej pracy lub zadaj pytanie wysyłając wiadomość poprzez poniższy formularz.

TOP